![](https://www.oikopv.gr/wp-content/uploads/2014/03/logo-small2-e1395536276170.jpg)
Σήμερα 22/11/2023 και ώρα 18:00 στο καφε του πολυχωρου COSMOPOLIS στην Κομοτηνη, παρουσία του Προέδρου του ΠΑΣΥΦΩΣ Δημίου Κων/νου, πραγματοποιήθηκε η Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση όπου τα μέλη ενημερώθηκαν πλήρως για τις δράσεις και τα τεκταινόμενα του Συλλόγου.
Εγινε ψηφοφορία δια βοής όπου ως Εκπροσωποι του ΡΟΔΟΠΗΣ εκλέχτηκαν οι:
α) ΣΑΒΒΙΔΟΥ Αναστασια
β) ΚΟΛΑΚΗΣ Χριστόδουλος
οι Εκπροσωποι ο Προεδρος ΠΑΣΥΦΩΣ